preloader

Holinext Seyahat Turizm LTD. ŞTİ Web Sitesi Şartları ve Koşulları

Hoş Geldiniz! Holinext Seyahat Turizm LTD. ŞTİ’nin web sitesine (www.holinext.com) hoş geldiniz. Bu web sitesini kullanarak, aşağıdaki şartlar ve koşulları kabul etmiş olursunuz. Bu web sitesinin kullanımı ile ilgili olarak aşağıdaki şartları ve koşulları dikkatlice okumanızı öneririz. Eğer bu şartlar ve koşullar sizin için uygun değilse, bu web sitesini kullanmamalısınız.

Web Sitesi Kullanımı

Bu web sitesi, yalnızca kişisel kullanım amaçlıdır. İşletme faaliyetleri için kullanılması kesinlikle yasaktır. Ayrıca, web sitesinin içeriği ve / veya malzemeleri (veya bunların bir kısmı) Holinext Seyahat Turizm LTD. ŞTİ.’nin yazılı izni olmadan kullanılamaz. Web sitesinin içeriğinde yer alan bilgilerin güncel olması için gereken tüm çabayı göstermekteyiz. Ancak, web sitesinde yer alan bilgilerin her zaman tam ve doğru olmasını garanti edemeyiz. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, değiştirilebilir ve güncellenebilir ve Holinext Seyahat Turizm LTD. ŞTİ. bu web sitesinde yer alan bilgileri önceden bildirim yapmaksızın değiştirme hakkına sahiptir. Holinext Seyahat Turizm LTD. ŞTİ. bu web sitesinde herhangi bir zamanda veya herhangi bir nedenden dolayı herhangi bir hizmeti, özelliği veya malzemeyi kaldırabilir, geçici olarak devre dışı bırakabilir veya değiştirebilir. Ayrıca, bu web sitesine erişimi herhangi bir zamanda kesme hakkını saklı tutarız.

Fikri Mülkiyet Hakları

Bu web sitesinde yer alan tüm içerikler (metin, resimler, grafikler, logo, tasarım vb.) Holinext Seyahat Turizm LTD. ŞTİ.’nin mülkiyetindedir veya uygun lisanslarla kullanılmaktadır. Bu web sitesinde yer alan herhangi bir içeriği kopyalamak, dağıtmak, yeniden yayınlamak, yeniden üretmek veya başka şekilde kullanmak kesinlikle yasaktır. Ayrıca, bu web sitesinde yer alan tüm içerikler, telif hakları, ticari markalar ve diğer fikri mülkiyet haklarına tabidir.

Kullanıcı Sorumluluğu

Bu web sitesinin kullanımı sırasında, yasalara uygun hareket etmeniz beklenir.